אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

רוצים להבין לאיזה מסלול שיווקי אתם צריכים ללכת?

או שאתם רוצים להשיק מותג או שירות חדש?

אתם חייבים אסטרטגייה שיווקית שתקפיץ את המותג שלכם גבוה!

תכנון מוביל לתוצאה! כל פעילות שיווקית מתחילה בתכנון אסטרטגיית המותג, האסטרטגיית בונה מספרת את הסיפור האישי של כל מותג, מניעה את קהל המטרה לפעולה, ויותר את החיבור בין הקהל שלכם אליכם.

אסטרטגיית מותג נכונה נותנת מענה ברור ל- 3 שאלות:

למי אנחנו פונים?

איך יוצרים חיבור לקהל המטרה?

מתי מפרסמים? ואיפה?

התוכנית בנויה ממספר פרקים הכוללים: מחקר שוק, אפיון קהל מטרה, התנהגות צרכנים, מיפוי מתחרים, בניית DNA המותג, בונה את רובד המסרים הגלוי והסמוי להנעה לפעולה, וממצבת אתכם בצורה מובהקת במפת התחרות, התוכנית נותנת מענה לשאלה הבוערת לכל צרכן:

למה לקנות דווקא מכם?

מה היתרון שלכם אל מול המתחרים?

אחרי שאנחנו בונים בצורה מובהקת את אישיות המותג, מבליטים את הבידול שלו ואת היתרון היחסי הייחודי, אנחנו בונים תוכנית פעולה – תוכנית שיווק להשגת המטרות והיעדים.

בזכות ראייה הוליסטית עוטפת למותג ועל הקשר החוויתי עם קהל המטרה, אתם מקבלים תוכנית ברורה לשיווק אקטיבי ואפקטיבי לעומת שיווק תגובתי שפועל מתוך לחצים ולא מתוך ידע מעשי.

לאורך השנים הבנו, שהידע הייחודי שלנו בהתנהגות הצרכנים, הוא זה שהופך את אסטרטגיית המותג שלנו ליעילה, טקטקית – כזו שאתם יכולים לעבוד איתה כבר ממחר בבוקר!

אנחנו קוראים לזה סטרקטיקה – אסטרטגיה טקטית למותג שלכם אתם קוראים לזה מפת הדרכים כך או כך כל שיווק בלתי נשכח מתחיל דווקא בתכנון שמוביל אתכם לתוצאה הרצויה!

מתלבטים איך ומתי לשווק?!

איך להעלות לתודעה הצרכנית?

איך להפוך לקוחות מתעניינים ללקוחות משלמים?

פנו אלינו – אנחנו נבנה עבורכם את התוכנית שתקפיץ את המותג שלכם למחוזות חדשים!