חווית לקוח

חווית לקוח

מה הלקוחות שלכם חושבים עליכם?

האם אתם מעבירים את אותו המסר בכל נקודת מפגש עם הלקוחות שלכם? (דיגיטל, אתר, רשת חברתית, נקודת מכירה, פגישה פרונטלית, חומרי שיווק, שירות לקוחות, אנשי מכירות, מועדון לקוחות)

האם כל הערוצים עובדים ביחד בהרמוניה? ומעבירים את אותו המסר?

חווית לקוח מייצרת עבור הלקוחות שלכם ערך בכל נקודת מפגש, הלקוחות מרגישים שיש מימוש מלא של ההבטחה הפרסומית בכל פעם שהם פוגשים את המותג שלכם!

אנחנו דואגים לייצר חווית לקוח בכל נקודת מפגש עם הלקוחות שלכם, להציף מסרים, רגשות ואת תחושת ה”מיוחדות” שהלקוחות שלכם צריכים להרגיש כשהם פוגשים את המותג שלכם.

בכל תהליך חווית הלקוח עומדת לנגד עינינו, אנחנו חושבים על לקוחות שלכם בצורה עוטפת, מניעים אותו לפעולה בכל פעם מחדש כדי שהוא יחזור ויקנה מכם שוב ושוב  וחשוב לא פחות, ימליץ על המותג שלכם לחברים ומשפחה!

אנחנו יוצרים בין המותג שלכם ללקוחות שלכם חוויה שמציפה רגשות!

וקושרת קשר רגשי עם המותג שלכם!

הערך המיוחד הזה, שאתם חייבים להעביר ללקוחות שלכם – הוא באחריותנו!

אנחנו מתכננים, מיישמים, מתפעלים, כותבים ומנהלים את חווית הלקוח – גם מחוץ לארגון וגם בתוך מחלקות הארגון כדי שהמסר הרגשי יועבר בהרמוניה אל הלקוחות שלכם (וכן… גם תלונות משירות לקוחות שמטופלות באופן מכבד ומעביר את המסר של המותג, הופך לקוחות ממורמרים ללקוחות מרוצים) בגישה הייחודית שלנו, אנחנו מעצימים את המותג שלכם, בתודעה הצרכנית ומלווים אתכם בכל שלב מהתנהגות הצרכן.

אנחנו יוצרים פעולות שיווקיות שמחברות אתכם ללקוחות שלכם, כך שאתם תהיו בתודעה הצרכנית באופן קבוע!

להעצמת ערך המותג בקרב לקוחותיכם  – פנו אלינו!

תגלו שחווית לקוח מעצימה את סלי הרכישה, מגדילה קניות חוזרות ודואגת להמלצות מפה לאוזן!

פחות הוצאות מיותרות > יותר מכירות > יותר מודעות למותג!