מדיקל מרקטינג

מדיקל מרקטינג

מודל ייחודי מותאם למרפאות!

כמה פעמים אמרתם לעצמכם – למה אין יותר מטופלים?

למה יש ימים ריקים במרפאה?

ואיך יכול להיות שלא כולם עוד מכירים אתכם?

תוכנית המדיקל מרקטינג היא מודל ייחודי שהוקם ותוכנן במיוחד עבור מרפאות, המודל שם את המרפאה במרכז ואנחנו עוטפים את כל מהלכי השיווק החיצוניים והפנימיים (כולל צוות המרפאה).

התוכנית שומרת על המוניטין המקצועי שלכם, מעצימה אתכם כמותג מוביל, שמה אתכם כאוטוריטה מקצועית ומושכת יותר מטופלים רלוונטיים למרפאה!

אנחנו ממתגים אתכם הרופאים כאוטוריטה מקצועית, מייצרים נוכחות שמושכת יותר מטופלים ומגדילים באופן קבוע את פעילות המרפאה!

התוכנית הייחודית נולדה לאחר הכרות עם השוק הבינלאומי, איסוף ובניית מתודולוגיות שיווק שהציגו למרפאות שלנו שיווק פרקטי והצלחות בתחום המדיקל מרקטינג המשלבות חווית מטופל בכל נקודת מפגש עם המרפאה. התוכנית עוטפת את המרפאה: החל ממיתוג נכון, כתיבה שיווקית, רשתות חברתיות, אתר, קמפיינים דיגיטליים, יעוץ ארגוני ושילוב צוות המרפאה לתהליך!  עוטפים את המרפאה להצלחה!

אנחנו יודעים שאין לכם את הזמן לעשות את זה! לא לשווק ולא לפרסם – אתם צריכים לעסוק בתחום ההתמחות שלכם, להיות מובילי דעה ולשפר פעילות במרפאה!

אנחנו יודעים שגם אם עשיתם פעולות שיווקיות או פרסומיות, לרוב הן לא היו קבועות ולא נעשו לאורך זמן, ולכן המסר של המותג שלכם לא מחלחל לתודעה הצרכנית לאורך זמן.

החזקה הראשית שלנו היא התנהגות צרכנים, אנחנו יודעים להניע לפעולה את המטופלים, לייצר חוויה ייחודית ולמתג אתכם כמובילי דעה בתחומכם!

אתם תמשיכו בעבודתכם השוטפת, תיהנו מיותר מטופלים

ואנחנו נעשה את כל השאר.

אם אתם רוצים להגדיל את הפעילות במרפאה?

להיות מובילי דעה בקרב קהל המטופלים?

ולהנות מיותר מטופלים?

פנו אלינו, אנחנו ניישם את המודל הייחודי שמושך יותר מטופלים, שומר על המוניטין הרפואי וממתג את המרפאה שלכם כמובילה בתחומה!

נתכנן, נשווק, נפרסם, נכתוב ונעצב  – אנחנו ננהל את מערך השיווק שלכם

כדי שאתם תיהנו מיותר מטופלים, חשיפה קבועה ומוניטין שמייצר הצלחות!