מי ה BFF החדש שלך? ההאשטאג כמובן!

מי ה BFF החדש שלך? ההאשטאג כמובן!

הלקוחות שלכם הם בעיקר צעירים? אתם חייבים לשלוט בזירה הכי מחוברת לקהל שלכם – באינסטגרם!
באינסטגרם עולות מידי יום כ – 75 מיליון תמונות (!), הכירו את החוקים ואיך באמת יוצרים קהילת עוקבים איכותית ורלוונטית עבורכם – באמצעות מסרים חזותיים בולטים ומושכים את העין.
חשוב לבלוט, לתפעל ולשמר אותו פעיל!

קבלו את הטיפים הסופר חשובים שיעזרו לכם לככב בזירה הלוהטת ולמשוך עוקבים פוטנציאליים:
• צרו לעצמכם זהות גרפית ייחודית המאפיינת את המותג שלכם.
זיכרו! דף עסקי מצליח הוא זה המספר את “סיפור” המותג באמצעות מסרים מניעים לפעולה ושפה גרפית מבדלת אשר באה לידי ביטוי דרך התמונות המופיעות בו.
• היו יצירתיים וחדשניים!!!
• האשטאג הוא המלך! ההאשטאג הוא הסולמית – #- המפורסמת אשר מככבת לה בכל פוסט אפשרי ברשת. ככל ש”תהאשטגו” יותר מדויק – תגבירו את החשיפה ואת התפוצה עבור המותג שלכם, ועוקבים פוטנציאליים יוכלו למצוא אתכם ביתר קלות. מדוע? כי לפי ה # הגולשים מקבלים מענה לחיפושים שלהם בהתאם לנושאים שמעניינים אותם.
• הקפדו להרבות ולהשתמש בתיאורי התמונות שאתם מעלים בצירוף #. מומלץ לבחור האשטגים חזקים עם נתוני תפוצה גבוהים במיוחד: למשל: #love #job #business #lovemyjob
• מילות מפתח זה המפתח! לפני התמונה בחרו תמיד משפט חזק וקולע ושלבו מילות מפתח רלוונטיות שיעזרו לעוקבים הפוטנציאליים למצוא את המותג שלכם במנועי החיפוש.
• לשיתוף בזמן אמת יש משמעות עצומה והוא יוצר אימפקט רב ועניין בקרב העוקבים. השקות,אירועים, כנסים, פגשיות, סט צילומים וכו’ – שתפו ב LIVE וצפו לתגובות מדהימות…..
• תמיד מסקרן לדעת מה מתרחש מאחורי הקלעים….. עוקבים רבים מתעניינים יותר במה שקורה אצלכם מאחורי הקלעים מאשר בצילומי המוצר הסופי. העלו תמונות המתארות את הכנת הקולקציה/בחירת החומרים למנה/שלבים בעיצוב האריזה/סיעור מוחות משרד וכו’ ולוו כל תמונה במשפט מתאים שיצור עניין וסקרנות.
ככה תוכלו לייצר חיבור אמוציונאלי של העוקבים עם המותג שלכם, להציג בפניהם פן אנושי ולחשוף סודות ורגעים מסקרנים של מאחורי הקלעים שלכם.

חזרה לרשימת מאמרים